Een voetganger is donderdagavond gewond geraakt nadat hij tijdens het oversteken werd aangereden door een automobilist. Het ongeval gebeurde op de rotonde aan de Westlandseweg, ter hoogte van de Mozartlaan in Maassluis. Het slachtoffer is met spoed overgebracht naar het ziekenhuis.
Een man stak kort voor 19.00 uur over via het zebrapad. Op dat moment verliet een automobilist de rotonde, die zag de voetganger over het hoofd en reed de voetganger aan. De man kwam hard ten val en raakte gewond. Hij is na behandeling met spoed overgebracht naar het ziekenhuis.
De rotonde staat bekend om de vele aanrijdingen. De rotonde is al vaker het gespreksonderwerp geweest in de lokale politiek. De meningen over de rotonde zijn verdeeld. Waar de ene het een ‘gevaarlijke rotonde’ vindt, is de ander van mening dat ‘weggebruikers beter moeten opletten’.