Opnieuw aanrijding met forse schade op kruispunt Maasdijk in Maassluis
De politie en ambulancezorg werden zaterdagmiddag 3 oktober opgeroepen voor een ongeval op het kruispunt aan de Maasdijk met de Dr. Albert Schweitzerdreef in Maassluis.
Aldaar waren twee personenauto’s met elkaar in botsing gekomen. De blauwe Volkswagen kwam vanaf de Dr. Albert Schweitzerdreef en reed het kruispunt op. Op hetzelfde moment reed er een zwarte Volkswagen vanaf de Maasdijk ook het kruispunt op waarna de twee voertuigen met elkaar in botsing kwamen.
De schade van het ongeval is fors, ook ligt er een plas olie op de weg. De olie is afkomstig van één van de beschadigde auto’s en heeft dus niet het ongeval veroorzaakt. Een bedrijf komt ter plaatse om de olie op te ruimen. Er raakte niemand gewond. De politie kwam ter plaatse en heeft het verkeer geregeld en geholpen met het invullen van de schade formulieren. Een berger heeft beide voertuigen meegenomen.
Op het kruispunt gebeuren vaker ongelukken. Bij veel automobilisten staat het kruispunt bekend als ‘het beruchte kruispunt’.