-0 C
Maassluis
zaterdag, februari 15, 2025

Minderjarige jongen aangehouden voor overval op Albert Heijn Maassluis-Oost

De politie heeft een minderjarige jongen uit Leidschendam aangehouden voor de overval van afgelopen donderdagavond op de Albert Heijn aan de Mesdaglaan in Maassluis.

Lees ook: Personeel bedreigd met mes bij overval op Albert Heijn in Maassluis-Oost

Na de overval startte de politie direct een onderzoek. Dit onderzoek leidde naar een minderjarige jongen uit Leidschendam. De jongen kon in Leidschendam aangehouden worden. Hoe oud de jongen precies is, kan de politie niet zeggen om zijn privacy te beschermen. De jongen zit vast en wordt verder verhoord door de recherche.

Bij overval was sprake van twee overvallers, een jongen en een meid. Het onderzoek naar de andere overvaller gaat door.

Per 13 januari 2025 is 112Maasmedia definitief gestopt. Nieuwsberichten op de website worden niet meer geplaatst. De website is beschikbaar voor overname tegen betaling. Neem hiervoor contact op met redactie@112maasmedia.nl.

-Advertentie-
Lees dit ook!
-Advertentie-