1.6 C
Maassluis
vrijdag, februari 14, 2025

Man valt van dijk nadat hond flinke ruk aan uitlaatriem geeft Delflandsedijk in Maassluis

Een man is zaterdagmiddag 2 juli gewond geraakt bij een incident op de Delflandsedijk in Maassluis. De man was bovenop de dijk zijn hond aan het uitlaten. Rond 17.30 uur gaf de grote hond een flinke ruk aan de uitlaatriem. Hierdoor viel de man van de dijk af.

De man kwam onderaan de dijk terecht en raakte gewond. Er werd direct 112 gebeld. Politie, ambulancezorg en de traumahelikopter werden met spoed opgeroepen.

De man heeft medische hulp gekregen van politie en ambulancezorg en is vervolgens overgebracht naar het ziekenhuis. De traumahelikopter was niet meer nodig en kon onderweg omkeren terug naar de basis.

Per 13 januari 2025 is 112Maasmedia definitief gestopt. Nieuwsberichten op de website worden niet meer geplaatst. De website is beschikbaar voor overname tegen betaling. Neem hiervoor contact op met redactie@112maasmedia.nl.

-Advertentie-
Lees dit ook!
-Advertentie-