Vlaardingen

Inzet hulpdiensten na aantreffen verdachte jerrycans Broekpolderweg in Vlaardingen

De politie en brandweer werden donderdagmiddag 11 februari opgeroepen voor een aantal jerrycans met onbekende stof in de bosschage aan de Broekpolderweg in Vlaardingen.

Handhaving trof  de jerrycans aan op de parkeerplaats bij de sportvereniging. Omdat er mogelijk gevaarlijke stoffen in de jerrycans zaten, zijn de politie en brandweer opgeroepen. Het gebied rondom de jerrycans werd kort afgesloten.

Specialisten van de brandweer hebben metingen verricht om te kijken of er gevaarlijke stoffen aanwezig waren. Na kort onderzoek zijn er geen gevaarlijke waardes gemeten.

De politie gaat kijken waar de jerrycans vandaan komen en door wie de jerrycans daar zijn gedumpt. Mogelijk is het afkomstig uit het criminele circuit.

Lees ook:

More in:Vlaardingen

Leave a reply

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *