1.7 C
Maassluis
maandag, februari 10, 2025

Forse schade en gewonde na aanrijding A20 bij Maassluis: snelweg volledig afgesloten

Op de A20 bij Maasland/ Maassluis heeft vrijdagavond 10 februari rond 23.20 uur een ongeval plaatsgevonden tussen twee voertuigen.

Door een nog onbekende oorzaak kwamen ter hoogte van hectometerpaal 17,3 twee voertuigen met elkaar in botsing. Beide voertuigen liepen hierbij forse schade op. Vanwege de aanrijding werd de A20 vanaf oprit Vlaardingen-West tot aan afrit 7 Maassluis volledig afgesloten voor verkeer.

Politie en ambulancezorg kwamen met spoed ter plaatse. Een slachtoffer is vervoerd door de ambulance. Een berger is ter plaatse gekomen om beide voertuigen van de snelweg te halen. Even na 00.00 uur werd de A20 weer vrijgegeven.

Per 13 januari 2025 is 112Maasmedia definitief gestopt. Nieuwsberichten op de website worden niet meer geplaatst. De website is beschikbaar voor overname tegen betaling. Neem hiervoor contact op met redactie@112maasmedia.nl.

-Advertentie-
Lees dit ook!
-Advertentie-