-0 C
Maassluis
zaterdag, februari 15, 2025

Dronken man belandt in het water Westhavenkade in Vlaardingen

Een dronken man is in de nacht van zaterdag op zondag in het water gevallen aan de Westhavenkade in Vlaardingen.

Rond 02.20 uur ging het mis en belandde de dronken man in het water. Mensen die het zagen gebeuren, belden direct naar alarmnummer 112. Veel hulpdiensten werden opgeroepen. Bij aankomst konden de hulpdiensten de man al snel uit het water halen.

De man bleek onder invloed van alcohol, vermoedelijk is dat de oorzaak van zijn val in het water geweest. Hij is voor controle overgebracht naar het ziekenhuis.

 

Per 13 januari 2025 is 112Maasmedia definitief gestopt. Nieuwsberichten op de website worden niet meer geplaatst. De website is beschikbaar voor overname tegen betaling. Neem hiervoor contact op met redactie@112maasmedia.nl.

-Advertentie-
Lees dit ook!
-Advertentie-