Den Hoorn

Agressieve hond bijt meerdere personen en andere hond Kreekoever in Den Hoorn

Een agressieve hond heeft woensdagavond 23 juni een andere hond, de eigenaar en twee andere personen flink gebeten aan de Kreekoever in Den Hoorn.

Volgens meerdere getuigen liep de hond los en rende de hond op een andere hond af. Een aantal personen hebben de honden uit elkaar weten te halen, maar konden niet voorkomen dat zij ook gewond raakten.

Meerdere politie-eenheden en een ambulance kwamen ter plaatse. Ook twee hondengeleiders van de politie zijn ter plaatse geweest. De eigenaar van de bijtende hond had inmiddels te horen gekregen wat zijn hond had gedaan en was naar de plek des onheils gekomen. Hij heeft uiteindelijk de hond rustig gekregen en naar zijn auto gebracht. Hij zal later bezoek krijgen van de politie om te praten over zijn hond.

De personen met bijtwonden zijn verzorgd door het personeel van de ambulance, mede als de gebeten hond. Deze is later vervoerd naar een dierenarts in de buurt.

Foto’s: District8

Lees ook:

More in:Den Hoorn

Leave a reply

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *